PADEL competities (KNLTB)

  • TEAM PADEL COMPETITIE
  • 3 aparte competities rondes;
    • voorjaar: april/mei (INSCHRIJVING tm 1 december)
    • zomer: juni (INSCHRIJVING tm 1 mei)
    • najaar: september/oktober (INSCHRIJVING tm 1 juli)
  • minimaal 4 speelgerechtigde spelers per team (heren en/of dames)
  • 4 dubbels per wedstrijddag
  • 5 weken op vrijdagavond of zaterdag of zondag
  • vrijdagavond: 3e set = super tie-break
  • zaterdag en zondag: 3e set is gehele set
  • zaterdag en zondag hoogste klasse: 3e set is gehele set en deuce beslissend punt
  • Poule van 6 teams
    • 5 speelweken
    • Verdeeld uit- en thuiswedstrijden
    • Clubs uit de regio (max ca. 45 minuten rijden)
    • 4 klasses (indeling door KNLTB)
  • contact: organisatie @ hiltenhal.nl
  • Vereisten:

      • KNLTB lidmaatschap  (gratis bij jaarlidmaatschap padel)
      • Padel lidmaatschap van Hilten, minimaal 2 maanden tijdens de competitie 
      • Team van minimaal 5 spelers (1 reserve; maak op tijd een speelschema!)
  • EXTRA INFO VOOR DE CAPTAINS
  • TEAMS VOORJAAR 2024

 

 

  • INGESCHREVEN TEAMS:
    • VRIJDAGAVOND:
      • Jordan Griffiths (C)
      • Anne van gestel (C)
      • Geert Lamers (C)
      • Sven Olree (C)
      • Rob van den Brand (C)
      • Tommy Robbesom (C)
    • VRIJDAGAVOND DAMES:
      • Noortje Hendriks (C)
      • Sanne de Laat (C)
    • ZATERDAG:
      • Hans Mariën (C)
      • Timon Kolsteren (C)
    • ZONDAG:
      • Sselmir Avdic (C)
      • Edwin Vermeer (C)
      • Remco Couweleers (C)
    • ZONDAG DAMES:
      • Bertine Heij (C)
      • Maddy van den Hout (C)

 

 

  • TEAMS NAJAAR 2023

 

  • VRIJDAGAVOND 2e KLASSE HILTEN 1
    • Jordan Griffiths (C)
    • Bram van Beers
    • Tom van Beers
    • Greg van Gestel
    • Robin van Gijsel
    • Maarten Immink
    • Stijn Rutten
    • Jisk van Teeffelen

 

 

  • VRIJDAGAVOND 4e KLASSE HILTEN 3
    • Geert Lamers (C)
    • Bart Backx
    • Jos van Dal
    • Mark Denissen
    • Joeri van Lieshoud
    • Tim van Rijswijk
    • Jasper Schuttelaars
    • Dirk Verheijen
    • Bas Verschuuren

 

 

 

 

 

  • VRIJDAGAVOND 6e KLASSE HILTEN 8
    • Tommy Robbesom (C)
    • Arthur Elings
    • Rob van Meerendonk
    • Patrick Panjoel
    • Nina Panjoel
    • Johan van Poppel
    • Felix Rouws
    • Mark Wouters
    • Huub Verhoeven

 

 

 

 

  • ZONDAG 3e KLASSE HILTEN 2
    • Edwin Vermeer (C)
    • Marco van Amelsfoort
    • Bart Coehorst
    • Loes Kockmann
    • Ad Meeuwesen
    • Jeroen Smulders
    • Jurgen Swinkels

 

  • ZONDAG 5e KLASSE HILTEN 3
    • Maddy van den Hout (C)
    • Colette Cuijpers
    • Linda Robben
    • Janneke Rosenhart
    • Jozette Vermeer
    • Chantal
  •  
  • RESERVES (+speelsterkte)
    • Mustafa Al-Harazi (5)
    • Frans van den Brandt (5)
    • Brian Griffiths (5)
    • Pedro van Helden (5)
    • Gerben van Limpt (5)
    • Floortje Brouwers (6)
    • Frans Hessel (6)